Minecraft Sunucu Hizmeti

Almanya lokasyon, DDR4 ve %100 Pci-e 4.0 NVME SSD Disk altyapısına sahip, Ryzen 9 5950x işlemcili sunucularımızla sanal sunucu hizmeti sağlamaktayız.

Siz de ihtiyacınıza en uygun sanal sunucu hizmetini sein ve satın alın!

Neden Sunucum İçin Hostolog?

Neden Sunucum İin Hostolog?

Hostolog sunucularında, Ryzen 9 5950x işlemcili, DDR4 RAM ve Pci-e 4.0 NVME M.2 SSD Disk tercih ediyor!

  • Performans ve Hız: Ryzen işlemciler genellikle çok çekirdekli performansta güçlüdür. Minecraft sunucuları, özellikle birçok oyuncu ve mod içeren büyük dünyalarda, çok çekirdekli performansa ihtiyaç duyar. Ryzen'in çok çekirdek yetenekleri, bu tür durumlarda daha iyi performans sunabilir ve bu sebeple Minecraft sunucularında Ryzen işlemci kullanımını öneriyoruz.

Hangi Paketi Semeliyim?

"İleriye yol alın, fark yaratın!" Hostolog'un VDS sunucularıyla işinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet ve özel çözmlerle fark yaratın. Birlikte ulaacağımız sonuçtan yine beraber mutluluk duymayı hedefliyoruz. Hostolog olarak biz sadece bir hizmet sağlayıcı değil, aynı zamanda dijital varlıklarınızın en güvenli ve verimli şekilde yönetilmesine katkıda bulunan bir partneriz. Bizimle birlikte, dijital dünyada fark yaratmaya hazır olun!

VDS

Sanal Sunucu Paketlerimiz

Almanya lokasyon, %100 NVME M.2 SSD Disk altyapısına sahip, Ryzen 9 5950x işlemcili sunucularımzla ve Path Network dahilinde Gülü DDoS Koruması özelliiyle kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?Bizimle iletiime geçin!

Referanslarımız

Çok Yakında
Gelişmiş DDoS Korumamız

DDoS Mitigation Scrubbing Evil Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Good Internet Server Traffic Your VPS Server

Almanya lokasyon Ryzen 9 5950x İşlemcili sunucularımızda, Layer 3 ve 4 katmanında analiz ve filtreleme faaliyetlerini XDP teknolojisine ve 12 Tbps hat kapasitesine sahip ödüllü koruma servisi olan Path Network aracılığıyla ve özel otomasyon sistemimizle gerçekleştiriyoruz.

Neden Hostolog?

7/24 Teknik Destek

Sunucuda oluşan teknik problemler için endişelenmenize hiç gerek yok! Hostolog bilgili ekibi sorunlarınıza en çözümsel şekilde yaklaşr.

%99.8 Uptime Garantisi

Sunucularmız Almanya lokasyon TIER 3 sertifikalı veri merkezinde barınmaktadır, tüm hizmetlerimizde %99.8 uptime garantisi vaat etmekteyiz.

Gülü DDoS Koruması

Sunucularımızda Path Network DDoS koruması bulunmaktadır, işletmeleriniz ve sunucularınız 12 Tbps'a kadar DDoS korumamızla artık güvende!

Tek Tıkla Kurulum

Hostolog yakın zamanda kullanacağı otomasyon sistemleriyle sunucularınızı dakikalar içerisinde kurabileceksiniz! Anında kurulum ve yönetim paneli çok yakında sizlerle!

1 Gbit/s Port

7/24 kullanım sergilenmediği sürece Hostolog.com üzerinden satın alacağınız sanal sunucu hizmetlerinde 1000 Mbps'e kadar download ve upload hızlarına ulaşabilirsiniz. Limitsiz trafik ile projenizi kesinti olmadan yayınlayabilirsiniz.

NVME M.2 SSD Disk

Hostolog, tüm Sanal Sunucu (VDS) hizmetlerinde kullandığı fiziksel sunucularında NVMe M.2 SSD disk tercih etmektedir. NVMe M.2 SSD tercihi ile sizlere yüksek disk performans sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümden sıkça sorulan soruları ve cevapları görebilirsiniz, daha fazla sorunuz mu var? O zaman bizimle iletişime geçin! İletiim

Minecraft, Mojang Studios tarafından geliştirilen ve 2009 yılnda ilk kez piyasaya sürülen popüler bir sandbox video oyunudur. Oyun, Markus "Notch" Persson tarafından başlatılmış ve daha sonra Mojang Studios'a satılmıştır. Minecraft, açık dünya, inşa etme ve hayatta kalma temalarını birleştirir.

Hostolog, Almanya lokasyon tüm sunucuların, Ryzen 9 5950x işlemci, %100 Pci-e 4.0 NVME M.2 SSD Disk ve DDR4 RAM altyapısıyla sağlamaktadır. Ryzen 9 5950x işlemci ve dier performans bileşenleri Minecraft çok oyunculu modlar için önerilir.

Hostolog üzerinden alınan her bir minecraft sunucusuna xxx.oyna.pw alan adı ücretsiz tahsis edilebilir, bunun için tek yapmanız gereken destek talebi oluşturmaktır.

Evet, Almanya lokasyon tüm sunucularımızda XDP teknolojisine ve 12 Tbps hat kapasitesine sahip, ödüllü koruma servisi Path Network dahilinde ve özel otomasyon sistemimizle oyun sunucunuza gerçek DDoS Korumasını vaat ediyoruz!

Maalesef Ryzen 9 5950x işlemcili hizmetlerimizde otomasyon bulunmamaktadır ve bu sebeple kurulum işlemleri manuel gerçekleştirilmektedir. İşlem yoğunluğuna göre en az 1 en fazla 24 saat içerisinde sunucunuz teslim edilmiş olacaktır.