Ekonomik Sanal Sunucu Hizmeti

İstanbul lokasyon, DDR3 1866 MHZ ve %100 Pci-e 3.0 NVME M.2 SSD Disk altyapısına sahip, E5-2697v2 işlemcili sunucularımızla her bütçeye uygun sanal sunucu hizmeti sağlamaktayız.

Siz de ihtiyacınıza en uygun sanal sunucu paketini seçin ve anında kurulum özelliğiyle hizmetinizi kullanmaya başlayın!

VDS Nedir?

Sanal Sunucu (VDS) Nedir?

Sanal Sunucu, kısaca VDS olarak da adlandırılır, bir fiziksel sunucunun sanal bir ortamda bölünerek oluşturulan ve kullanıcılara sunulan bir hizmettir. Bu teknoloji, bir ana bilgisayarın birden fazla sanal özel sunucuya bölünmesini sağlar, her biri kendi işletim sistemine ve kaynaklara sahiptir.

  • Performanslı ve Hız: Sanal Sunucular (VDS), daha yüksek performans sunarak web sitenizin veya uygulamanızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Size ayrılan özel kaynaklar, paylaşılan hostinglerdeki performans sorunlarını ortadan kaldırır ve kullanıcıların sitenizle daha hızlı etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

  • Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet: VDS hizmetleri, genellikle özel bir sunucunun avantajlarına uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Fiziksel bir sunucu satın almak ve bakımını yapmak yerine, VDS kiralama, maliyetleri düşürür ve bütçenizi daha etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Hangi Paketi Seçmeliyim?

"İleriye yol alın, fark yaratın!" Hostolog'un VDS sunucularıyla işinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet ve özel çözümlerle fark yaratın. Birlikte ulaşacağımız sonuçtan yine beraber mutluluk duymayı hedefliyoruz. Hostolog olarak biz sadece bir hizmet sağlayıcı değil, aynı zamanda dijital varlıklarınızın en güvenli ve verimli şekilde yönetilmesine katkıda bulunan bir partneriz. Bizimle birlikte, dijital dünyada fark yaratmaya hazır olun!

VDS

Neden Hostolog?

Hostolog, kullanıcı deneyimini önemseyen, kullanıcılarının geri dönüşlerini değerlendirerek en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen bir kuruluştur.

Ücretsiz Kontrol Paneli

Hostolog üzerinden aldığınız cPanel Hosting, VDS Hosting, Sanal Sunucu gibi hizmetlerde ücretsiz kontrol panelinden yararlanabilirsiniz!

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Hostolog kullanıcılarının yaptığı geri bildirimler sonucu elde edilen verilere göre her 3/2 kullanıcı Hostologun sunduğu hizmetlerden memnun!

Tek Tıkla Kurulum

Sanal Sunucu, cPanel Hosting gibi hizmetlerimiz de anında kurulum sistemi bulunmaktadır. Siparişiniz sonrası müşteri panelinizden dakikalar içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz!

Yüksek Uptime Garantisi

İstanbul lokasyon Tier3+ sertifikalı Comnet Veri Merkezinde bulunan sunucularımız da yüksek uptime garantisi vermekteyiz.

%100 SSD Disk Altyapısı

Türkiye lokasyon sunucularımız üzerinde %100 SSD disk kullanmaktayız. SSD Diskler ile artık hizmetleriniz daha performanslı!

Güçlü Altyapı

E5-2697v2 işlemcili, DDR3 1866MHZ RAM ve %100 SSD Disk altyapılı sunucularımızla kullanıcılarımıza fiyat / performans hizmet sağlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümden sıkça sorulan soruları ve cevapları görebilirsiniz, daha fazla sorunuz mu var? O zaman bizimle iletişime geçin! İletişim

VDS (Virtual Dedicated Server) bir fiziksel sunucunun sanallaştırılmasıyla ortaya çıkan sanal sunucu hizmetidir. Fiziksel sunucu üzerinden sanallaştırılan kaynaklar sadece belirlenen VDS sunucusuna ayrılmaktadır, her VDS sunucusu diğer VDS sunucularının kaynaklarından bağımsızdır.

Hostolog, İstanbul lokasyon tüm sunucularını, E5-2697v2 işlemci, %100 Pci-e 3.0 NVME M.2 SSD Disk ve DDR3 RAM altyapısıyla sağlamaktadır.

İstanbul lokasyon tüm sunucularımızda opsiyonel Veri Merkezi koruması bulunmaktadır.

İstanbul lokasyon tüm sunucularımız da anında kurulum hizmetimiz mevcuttur, siparişinizi oluşturup saniyeler içerisinde kurulum işlemlerine başlayabilirsiniz.